Wszystko na temat bram. Opisujemy bramy garażowe, bramy segmentowe oraz bramy przemysłowe. Znajdziesz tutaj wszystko na ich temat, a także na temat krat i rolet..


Firma WiśniowskiFirma Wiśniowski jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. Wiśniowski jest firmą prywatną, która w pełni oparta jest na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz wykwalifikowanej kadry pracowników firma zdobyła uznanie już w wielu kręgach róznegor rodzaju przemysłów.

Firma oferuje wysokiej jakości bramy garażowe i przemysłowe: zarówno segmentowe jak i roletowe, a także bramy garażowe uchylne, systemy ogrodzeniowe i stolarkę aluminiową. Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością potwierdzonego Certyfikatem ISO 9001:2000. Wszystkie wyroby spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa.

Główny cel firmy Wiśniowski to spełnianie wszelkich oczekiwań klientów i dlatego, obok standardowej oferty, realizuje nietypowe zamówienia.Bramy i inne produkty mogąbyć wykonane na dowolny rozmiar i każdy kolor, jeśli klient zarzada taiej usługi.

Sieć sprzedaży firmy Wiśniowski liczy ponad 800 ounktów, które zlokalizowane są na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zapewniają one szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo wspierane przez Przedstawicieli Handlowych tego przedsiębiorstwa.

Bieżące działania zmierzają w kierunku automatyzacji produkcji i rozwoju technologii. Najlepszym na to przykładem jest ostatnia inwestycja w nowoczesną linię produkującą panele do bram segmentowych. W trakcie procesu realizacji znajduje się również budowa nowoczesnej fabryki ogrodzeń.

Co warte jest wspomnienia to fakt,że firma pamięta o środowisku naturalnym,toteż nowoczesne systemy produkcji, racjonalna gospodarka surowcami, odpowiednie zagospodarowanie odpadów poprodukcyjnych sprawiają, iż firma spełnia wszelkie wymogi współczesnych norm ochrony środowiska
 
Firma oferuje:

- Bramy garażowe
- Ogrodzenia posesyjne
- Bramy przemysłowe
- Ogrodzenia przemysłowe
- Automatyka
- Stolarka aluminiowa
- Drzwi stalowe profilowe
- Cynkowanie ogniowe

C 2006 PORTADA.Pl, All Ri ghts Reserved | kontakt | strona główna